На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

Автобуси

Автобуси відносяться до комерційного транспорту. Вони складаються як мінімум з дев'яти місць для сидіння, включаючи водійське, призначаються для перевезення пасажирів та їхнього багажу із дотриманням безпеки і комфорту.

Людиною, изготовившим перший автобус, став Річард Тревітік. Демонстрація транспортного засобу сталася 24 грудня 1801 в англійському місті Кемборн (графство Корноул). Машина мала паровий двигун, в ній можна було розмістити 8 пасажирів.

У 1886 році в Лондоні був випущений електричний автобус із середньою швидкістю пересування 11,2 км / год. У 1894-1895 роках працівники німецького заводу «Бенц» побудували автобус з двигуном внутрішнього згоряння. Він був розрахований на 8 осіб, працював на бензині і курсував трасою протяжністю 15 км, яка з'єднувала німецькі міста Зіген, Дойц і Нетфен. Перший міський автобус даного типу з'явився в Лондоні, він вийшов на маршрут 12 квітня 1903.

В Україні виробництвом автобусів займаються такі підприємства: «Часівоярський ремонтний завод» (Донецька обл.), «ЛуАЗ», «ЛАЗ», «ЗАЗ», «Укравтобуспром» (Львів), «АнтоРус» (Херсон), ПП «Автотехнологія» (Рівне), «Чернігівський автозавод», «Бориспільський автозавод», «Черкаський автобусний завод».

Оберіть підкатегорію


 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects