На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

AUTOSAN

AUTOSAN

Autosan (Польща) - виробник автобусів, який спільно з фірмою «Jelcz» входить до складу компанії «Polskie Autobusy». Продукція, що випускається даною фірмою вже довела свою конкурентоспроможність на європейському ринку, що підтверджується її експортом в багато країн - Румунію, Швецію, Великобританію, Угорщину та ін. Раніше «Autosan» займався виробництвом туристичних і міжміських автобусів, а з 2009 р розвиток отримав напрямок по випуску міських автобусів, що сприяло створенню цілого сімейства автобусів під назвою «Sancity».

На сьогоднішній день Sancity - це тип сучасних автобусів, для яких характерні низький вхід і низьку підлогу, що робить їх максимально зручними для людей з обмеженими можливостями, які використовують коляски, в тому числі дитячі. Відмінною особливістю автобусів Autosan є використання економічних і екологічних двигунів, які відповідають нормам Євро-5 і EEV.

Однією з найбільш популярних моделей даної марки є туристичний автобус Ramzes - з двигуном Cummins (344 л.с.) (Євро-4), високим дахом A1112T, довжиною 12 м і 47 місцями для сидіння, - який утримував лідерство до 2008 р.

Оберіть підкатегорію


 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects