На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

IKARUS

IKARUS

Компанія «МЕТА» надає можливість власникам автобусів марки «Ікарус» придбати високоякісні запчастини для ремонту будь-яких частин і агрегатів Вашого автобуса - двигуна, підвіски, трансмісії та ін. Наш каталог допомагає зорієнтуватися в потоці інформації, в тому числі, якщо якась автозапчасть тимчасово відсутній. У нашому інтернет-магазині Вам запропоновано широкий вибір запчастин до автобусів Ікарус. Якщо отримана Вами інформація, на Ваш погляд, є неповною, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, розміщених в розділі «Контакти» - наші фахівці знайдуть відповіді на всі Ваші питання, в тому числі Ви зможете дізнатися подробиці про умови оплати і доставки придбаних запчастин.

Запасні частини для автобусів Icarus широко представлені і затребувані на авторинку України, незважаючи на те, що виробництво автобусів «Ікарус» призупинено. Дані автобуси повсюдно використовуються для пасажирських перевезень і давно відомі як надійні транспортні засоби, які при цьому вельми прості в експлуатації та ремонті. Безумовно, навіть самі невибагливі і довговічні машини іноді виходять з ладу через знос деталей або вузлів. Крім того, автобуси марки «Ікарус», як і всі інші, періодично вимагають технічного обслуговування. Це актуалізує питання пошуку і закупівлі запчастин Ікарус для безлічі приватних і муніципальних підприємств. Компанія «Мета» має широким асортиментом фірмових комплектуючих і запасних частин для автобусів Ікарус: генератори, карданні вали, елементи гальмівної системи, ремені (зубчасті й клинові), клапани, фільтри (масляні, паливні, повітряні), амортизатори, лампи та ін. Все ці найменування представлені за конкурентоспроможними цінами.

Зробити замовлення на запчастини «Ікарус» Ви можете одразу з електронного прайс-листа - необхідно лише заповнити форму он-лайн. Ваше замовлення буде переданий на обробку оператору в найкоротші терміни, а потім відправлений на виконання. Доставка придбаних автозапчастин Icarus виробляється у всі регіони України.

Компанія «Мета» дає гарантію на придбання автозапчастин, а також комплектуючих виробів, у тому числі фірмових, які виготовлені спеціалізованими підприємствами, згідно з цінами, вказаними в каталозі. Висока якість запасних частин «Ікарус» дозволить продовжити термін служби Вашого автобуса і забезпечити його експлуатацію в безпечному режимі. Всі прийняті на себе зобов'язання ми виконуємо в найкоротші терміни.

Завантажити
повний перелік
продукції

 

Оберіть підкатегорію

Вид: Список / Сітка
На сторінці:

 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects