На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

YUTONG

YUTONG

Yutong - марка автобусів, які виробляє компанія «Zhengzhou Yutong Group Co» (Китай). В процесі виробництва даних автобусів компанією використовуються комплектуючі найвідоміших фірм - Allison, DANA, Hino, MAN, Wabco, Cummins, Eaton, Nissan, ZF.

Спочатку автобуси Yutong прямували на експорт в безліч країн і регіонів світу, наприклад, до Венесуели, Російську Федерацію, Кубу, Гонконг, Саудівську Аравію, Іран, Макао та ін. Пізніше компанія Yutong отримала сертифікат відповідності WVTA для продажів на території ЄС і почала просуватися на європейський авторинок. Автобуси марки Юйтун експортувалися до Норвегії, Македонію, Францію, Ізраїль і т.д., а з 2012 р успішно закріпилися на американському ринку.

В даний час автокомпанія Yutong має комплексну лінійкою виробів від 5 до 25 м, яка містить вироби різного рівня (вироби звичайні, середнього і високого рівня), що покривають різні сегменти авторинку, в тому числі громадський транспорт, туризм, пасажирський транспорт для перевезень на великі відстані і т.д. Все це забезпечило компанії Юйтун лідируючі позиції серед брендів автобусної промисловості Китаю.


 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects