На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

Трамваї

Трамвай - це наземний вид міського транспорту, що пересувається по рейках, в основному вуличний. Його створив Федір Піроцький, український винахідник. Харчування одного вагона або поїзда, що складається з декількох вагонів, забезпечується підвісний контактною мережею. При цьому двигун розміщується в основному вагоні або в декількох.
Використання трамваїв почалося в першій половині XIX століття, застосування електричних - наприкінці XIX століття. Після розквіту, що стався в період між світовими війнами, люди стали користуватися цими машинами набагато рідше. Але з кінця XX століття популярність трамваїв у західних країнах значно підвищилася.

Більшість трамваїв працює завдяки електричному струму, що надходить через повітряну контактну мережу. Цим процесом керують струмоприймачі. Крім того, існують акумуляторні трамваї, а також трамваї, які отримують живлення від третього рейки.

Виготовляються не тільки електричні, а й дизельні, кабельні (канатні), кінні (конки) трамваї. Колись випускалися і інші їх види - машини на мулової і зебрової тязі, парові безмоторні і пневматичні.
Трамваї можуть бути вантажними, санітарними, міжміськими і приміськими.

На початку XX століття відбулося успішний розвиток трамваїв, вони почали витісняти омнібуси і конку. Трамваї використовувалися не тільки в містах, на міжнародних лініях і в приміських зонах. В деяких випадках застосування трамваєм електричного типу відбувалося спільно з використанням дизельних, бензомоторних і пневматичних трамваїв. Іноді учасники дорожнього руху по трамвайних лініях розвозили вантаж. У 1914 році мало розпочатися будівництво міжнародної лінії Київ-Житомир. Але реалізація цього завдання була припинена через Першої світової війни.

Оберіть підкатегорію


 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects