На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

Тролейбуси

Тролейбуси - це механічні транспортні засоби, що не потребують наявності рейок. Вони належать до машин контактного типу, оснащені електричним приводом, поєднують в собі переваги автобуса і трамвая. Струм подається від тягових підстанцій, які є зовнішнім джерелом живлення, через контактну мережу. Цей процес забезпечується штанговим струмоприймачем. Переважно тролейбуси бувають пасажирськими, але також виробляються машини спеціального призначення і машини для переміщення вантажів.

Комбінований рухомий склад електричного транспорту - це тролейбуси, додатково обладнані системами автономного ходу на двигунах внутрішнього згоряння, суперконденсаторах і акумуляторах. Якщо дизельний і електричний двигуни оснащені незалежним приводом на колеса, такий варіант називається Дуобус, якщо трансмісія електрична - теплоелектробус.

В основному тролейбуси використовуються в містах, але існують і міжміські їх види. Коли в Україні починалося створення тролейбусних систем, радянська влада розглядала тролейбуси як транспорт, призначений для приміських зон. Але пізніше цими машинами почали замінювати трамваї, маршрут яких проходив по інших ділянках. Наприклад, після 1935 року в центрі Києва трамвайні лінії почали замінювати більш сучасними - тролейбусними.

У 2013 році на території України діяло 42 тролейбусних системи, що відповідає другому місцю серед усіх країн світу.

Найпершу тролейбусну систему створили в Києві, а перший тролейбус, призначений для перевезення пасажирів, випустили в 1936 році на КЗЕТ.

Найбільш довгим міжміським маршрутом в усьому світі вважається тролейбусний маршрут Сімферополь - Алушта (52 км) - Ялта (86 км) у Криму.

Оберіть підкатегорію


 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects