На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

ЛАЗ

Львівський автобусний завод відомий своїми автобусами. Знаменитий ЛАЗ- 695 випускався протягом 46-ти років. Проте ще в 60-х роках у Львові почали серійний випуск тролейбусів на основі цієї легендарної марки автобусів. До 90-х років завод запровадив випуск нової моделі автобусів - ЛАЗ-5252. На базі саме цього автобуса був розроблений тролейбус ЛАЗ-52522. З розпадом Радянського Союзу і в зв'язку з економічною кризою виробництво тролейбусів у Львові було зупинено, але вже в 2004 році їх стали робити знову. Слід зазначити, що до того часу розробка застаріла як морально, так і технічно. Тому почалася розробка принципово нової моделі з низькою підлогою. За традицією за основу взяли автобус, на цей раз серійний ЛАЗ-А183. Новий тролейбус отримав назву ЛАЗ-Е183.

Презентація нової моделі пройшла в 2005 році, а вже в 2006 транспортне підприємство «Київпастранс» замовило заводу у Львові 45 машин. З цього замовлення почався серійний випуск нових тролейбусів. З 2005 по 2012 роки завод виготовив в цілому 148 машин варіанту ЛАЗ-Е183D1, оснащених транзисторною системою управління. На них були встановлені тягові електродвигуни ЕД-139АУ2. Більшу частину тролейбусів поставили в транспортні пасажирські підприємства міст України, з них 55 - у Київ. 6 тролейбусів продали в Болгарію, в місто Стара Загора. Один примірник тролейбуса був відправлений до Санкт-Петербурга для дослідної експлуатації, але згодом його повернули назад.

Нова модифікація ЛАЗ-Е183А1 почала випускатися з 2011 року. На ній був встановлений новий асинхронний електродвигун ДТА-2У1. У тому ж році в Донецьк відправляється велика партія нових тролейбусів, а 11 машин отримав Севастополь. Муніципалітет Харкова уклав із заводом договір на поставку 11 машин, і перші екземпляри були поставлений вже в грудні.

В якості історичної довідки варто згадати, що Львівський автобусний завод випустив в 60-х роках невелику кількість тролейбусів «Київ-5» (ЛАЗ-695Е).

За роки виробництва тролейбусів на заводі неодноразово проводилися модернізації моделей, що випускаються з метою поліпшення їх експлуатаційних характеристик. Так в 2005 році на базі автобуса ЛАЗ-52527 почали збирати новий тролейбус. Перші 4 машини зібрали в 2006 році і відправили Чернівці та Тернопіль. А всього виготовили 85 тролейбусів, поки їх не замінили на нові односекційні ElectroLAZ-12 і зчленовані ElectroLAZ-20. Дана модель експлуатується в 7 містах України. Один примірник працював у Донецьку, але був списаний. У Стаханові пасажирів перевозять три таких тролейбуса, будучи єдиним видом електротранспорту в місті. За межі України відправили 6 машин, одна з них після роботи в Москві була списана, а інша відправлена в музей. Решта, ймовірно знаходяться в Ашхабаді, але відомості не точні.

У перші роки експлуатації тролейбусів були виявлені багато конструктивних недоліків, з цієї причини було багато простоїв до їх усунення. Навантаження на транспорт дуже інтенсивне і більше половини львівських тролейбусів випуску 1994-1996 років вже списана.

Оберіть підкатегорію


 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects