На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

ПМЗ (ЮМЗ)

У період з 1992 по 1996 роки на Україні випускався тролейбус ПМЗ Т1, який будували на Південному машинобудівному заводі у Дніпропетровську, а також на філії «Південмашу» в Павлодарі. ПМЗ Т1 був доопрацюванням тролейбуса «Київ-11», що випускався раніше. Попередник володів недоліками, які були усунені в процесі доопрацювання. Перші машини з'явилися на вулицях Дніпропетровська вже в січні 1992 року. Істотною відмінністю нової моделі від попередньої було те, що на дах винесли максимально можливу частину обладнання: пуско-гальмівні реостати, серводвигун та інші вузли. Така компоновка багато в чому полегшила доступ до агрегатів для обслуговування та ремонту.

Однак при проектуванні були допущені недоробки: енергоспоживання виявилося значно вище, ніж у аналогічних моделей інших виробників, система опалення виявилася далека від досконалості. Були й інші недоліки. Зате салон виявився містким: 180 місць, для сидіння - 40. Ходова частина складалася з двох ведучих мостів і двох тягових двигунів РКСУ, за рахунок цього машина могла легко долати підйом дороги до 12%. Двигуни управлялися реостатно-контакторною системою. Одночасно з зчленованою моделлю випускався одиночний варіант ПМЗ Т2 з одним ведучим мостом і одним тяговим двигуном. Основні вузли і деталі обох моделей були повністю уніфіковані.

Багато міст України отримували у своє розпорядження такі тролейбуси з 1992 по 1998 роки. Крім безпосередньо українських міст поставки здійснювалися і за кордон: в Кишинів, Таллінн, Оренбург, Мінськ. Останній випущений екземпляр був відправлений до Житомира. Хоча пробні випробування проводилися в Лисичанську, міська влада не змогла купити ці тролейбуси. До теперішнього часу більшість випущених машин зняті з експлуатації, частина з них піддалася переробці (салон був укорочений) і повернуті на вулиці міст під назвою ПМЗ Т2п і ПМЗ Т1Р. Проданий за кордон парк машин повністю виведений з експлуатації.

Оберіть підкатегорію


 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects