На сайте выложен неполный перечень продукции.
О наличии товаров Вы можете узнать по телефону
‎(044) 406-08-72
E-mail: meta_kiev@i.ua

Техніка спеціального призначення

Залежно від функціонального застосування, спецтехніку і спеціалізоване обладнання ділять на такі типи: броньовані, аварійно-ремонтна, пожежна, компресорна та інша техніка.

Серед усіх категорій спецтехніки виділяють найбільш велику - пожежні машини, які використовуються для виконання завдань з порятунку в умовах міста або на території лісу. В даний час великий попит має сучасна пожежна техніка, що виготовляється на шасі «Урал», «КАМАЗ» та «ГАЗ», а також на шасі іноземних виробників - VOLVO, MAN, SCANIA, Iveco, Mercedes-Benz та ін.

Сектор, що включає в себе комунальну техніку, досить великий. Спеціалізовані машини цього сектора класифіковані відповідно до сфери їх застосування. Наприклад, з метою прибирання вулиць використовуються підмітально-прибиральні, прибиральні та поливомийні автомашини. Дана техніка комунально-прибирального призначення може знаходити застосування в будь-який час року, особливістю є лише те, що при експлуатації в літній та зимовий періоди автомобілі даної категорії оснащують спеціальним навісним обладнанням. Для того, щоб підтримувати в містах чистоту, комунальні служби також використовують спеціалізовану комунальну техніку. Приміром, сміттєвоз проводить прибирання побутових відходів, а вакуумні машини застосовують з метою очищення каналізаційних каналів. В якості сміттєвоза може бути використаний як трактор, так який-небудь бортовий причіп. Крім того, міні-трактори і дорожня техніка, призначена до застосування в обмежених умовах, досить часто використовуються під час ремонту ям на дорожніх полотнах.

Будівельна техніка - об'єднує в собі великий клас устаткування, використовуваного на всіх етапах будівельних робіт. В цей сегмент спецтехніки включені як машини спеціального призначення, так і спеціалізоване обладнання.

Виділяють різні види будівельної спецтехніки:

 • підйомні крани;
 • бульдозери;
 • самоскиди;
 • екскаватори;
 • катки;
 • бетономішалки та ін.

Сільськогосподарська техніка - представлена широким спектром технічних засобів, які сприяють підвищенню продуктивності праці в усіх сферах сільського господарства за рахунок автоматизації та механізації як окремих операцій, так технологічних процесів в цілому. У сільському господарстві техніка переважно знаходить застосування в роботі профільних підприємств і на сільськогосподарських об'єктах.

Трактори як окремий вид сільгосптехніки досі є першочерговими для виконання основних робіт на сучасних фермах. Їх використовують з метою забезпечення руху робочого обладнання - машин, які задіяні при оранні земель, посіві насіння або ж виконанні декількох операцій одночасно.

Орні машини призначені для підготовки ґрунту до посадочних робіт за допомогою її розпушування і одночасного знищення бур'янів і конкуруючих рослин. Найбільш відомим з таких пристосувань є плуг як дуже давнє знаряддя праці, але вельми вдосконалене Дж. Діром. У сучасних умовах плуги використовуються досить рідко через те, що значно ефективнішими є дискові машини, обертаючі ґрунтовий шар, а також чизельний машини, обробні грунт на потрібній глибині з утриманням вологи.

Крім того, досить широке застосування знайшли саджалки - садильники, сівалки, - які забезпечують автоматизований процес посадки саджанців різного типу. Після завершення посадки різні сільгоспмашини використовують у процесах боротьби з бур'янами рослинами в міжряддях, внесення необхідних пестицидів і добрив та ін.

Сінешні преси використовують з метою щільної упаковки (пресування) соломи, сіна, трав.

В цілому, для успішного ведення сільського господарства використовують вельми різні види спецтехніки, у тому числі вертольоти, літаки, вантажівки та ін.

Наша компанія, спираючись на 15-річний досвід роботи, дозволить здійснити швидкий вибір необхідних Вам високоякісних запчастин до техніки будь-якого типу вітчизняного та зарубіжного виробництва, а саме:

 • запчастини для електрообладнання (оптика, генератори, стартери, електромагнітні клапани, електронні блоки управління);
 • запасні частини по трансмісії (деталі КПП, запчастини на осі, мости, система зчеплення, карданна передача);
 • запчастини для двигуна навантажувачів екскаваторів (деталі паливної системи, деталі поршневої групи, система охолодження двигуна, газорозподільний механізм, система впуску / випуску, системи мастила двигуна);
 • пневмосистеми (вкладиші, поршневі кільця, коленвали, шатуни, пневмосистема гальм, ремкомплекти компресорів);
 • запасні частини по ходової, гальмах і підвіски (рульове управління, деталі гальмівних механізмів, датчики зносу колодок, підвіска);
 • кузовні запчастини (скла, дзеркала, запчастини по кузову, запчастини для кабіни).

 

За будь-яким питанням звертайтеся за телефоном  (044) 406-08-72
або по  E-mail: meta_kiev@i.ua

Создание сайтов — Internet Projects